fbpx
Strona głównaSprzętLinusTechTips testuje topowe karty graficzne NVIDIA z kilku generacji

LinusTechTips testuje topowe karty graficzne NVIDIA z kilku generacji

Portal LinusTechTips przeprowadził ciekawy test z udziałem kilku topowych kart NVIDIA. Na warsztat wzięto następujące modele: GeForce GTX 680, GTX 780 Ti, GTX 980, GTX 980 Ti, GTX 1080 oraz GTX 1080 Ti. I porównano ich wydajność w kolejnych sterownikach graficznych, zarówno w dniu premiery, jak i w późniejszym okresie. Chciano sprawdzić, czy NVIDIA pogarsza wydajność.

Test miał na celu potwierdzenie lub zaprzeczenie tej teorii. W benchmarkach użyto trzech gier: Wiedźmin 3, Metro: Last Light oraz BioShock: Infinite. Nie brano większej liczby tytułów ze względu na ilość testów, jaką musiano przeprowadzić. Wyniki nie są może dużym zaskoczeniem, ale jednak dają pewien obraz na to, jak to wygląda.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać