Oficjalnie: KEi nowym zawodnikiem Sprout!

0
35
KEi
kei

Kamil “KEi” Pietkun został oficjalnie przedstawiony jako nowy zawodnik niemieckiego składu Sprout. W tym miejscu warto dodać to, że KEi nie jest pierwszym Polakiem w organizacji u naszych zachodnich sąsiadów. W przeszłości w drużynie grali: Paweł “innocent” Mocek, Paweł “Dycha” Dycha oraz Michał “Snatchie” Rudzki.

Kamil “KEi” Pietkun od stycznia 2021 roku reprezentował Anonymo Esports, ale w lipcu zdecydował się na przejście na ławkę rezerwowych. Jednak nie siedział bezczynnie na ławce, bo swoich sił próbował w mixowym składzie DOL3J Miodu, z którym to grał w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2021, a także zagrał w Anonymo Esports w fazie play-off ESEA Premier.

Oficjalnie w Sprout, zmiany w drużynie

W Sprout też dzieje się dużo rzeczy. Jakiś czas temu niemiecka organizacja zdecydowała się na drużynę jednonarodową, ale jak widać nie poszło to tak, jakby chcieli. W sierpniu do zespołu dołączył Ramsus “raalz” Steensborg, w miejsce Denisa “denisa” Howella. Z kolei wczoraj Danny „BERRY” Krüger w roli trenerskiej zastąpił Niclasa „enkaya J” Krumhorna.

Obecny skład Sprout:

  • Kamil “KEi” Pietkun
  • Timo “Spidii” Richter
  • Fritz “slaxz-” Dietrich
  • Josef “faveN” Baumann
  • Rasmus “raalz” Steensborg
  • Danny „BERRY” Krüger
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDrugi dzień rywalizacji w Fazie Nowych Legend na PGL Major Stockholm 2021 i mecz na szczycie!
Następny artykułEvil Geniuses przegrywa z Team Vitality i odpada z PGL Major Stockholm 2021
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.