Strona głównaPcMod.plNewsyJen-Hsun Huang nie obawia się konkurencji ze strony AMD

Jen-Hsun Huang nie obawia się konkurencji ze strony AMD

Kilka dni temu NVIDIA ujawniła wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2018 roku. Firma miała przychód w wysokości 1.93 miliarda dolarów. Podczas sesji pytań i odpowiedzi, analityk Barclays Capital – Blayne Curtis zadał przedstawicielowi NVIDIA dość ciekawe pytanie.

Thanks. And then just moving to the gaming GPU side, I was just wondering if you can just talk about the competitive landscape looking back at the last refresh. And then looking forward into the back half of this year, I think your competitors have a new platform. I’m just curious as to your thoughts as to how the share worked out on the previous refresh and then the competitiveness into the second half of this year

W wolnym tłumaczeniu:

Dziękuję. Wracając do tematu kart graficznych, zastanawiam się, czy mógłbyś się odnieść do ostatnich informacji na temat konkurencji. Spoglądając wstecz na pierwszy kwartał tego roku, myślę że konkurencja posiada nową platformę. Jestem po prostu ciekaw, co myślisz o tym, w jaki sposób udało Ci się to osiągnąć w poprzednim odświeżeniu, a potem na konkurencyjność w drugiej połowie tego roku.

Jen-Hsun Huang – NVIDIA Corp.

My assessment is that the competitive position is not going to change.

W wolnym tłumaczeniu:

Moja ocena jest taka, że pozycja konkurencji nie zmieni się w żaden sposób.

Jak widzimy szef NVIDIA – Jen-Hsun Huang jest bardzo pewny swoich produktów i ich obecnej pozycji na rynku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać