Strona głównaPcMod.plNewsyIzabela Breguła wyróżniona podczas forum Microsoft in Education

Izabela Breguła wyróżniona podczas forum Microsoft in Education

Izabela Breguła, reprezentująca Szkołę Podstawową nr 1 w Strzelcach Opolskich, została wyróżniona podczas forum Microsoft in Education w Barcelonie, za udział w międzynarodowym projekcie. Projekt był wynikiem pracy zespołowej innowacyjnych nauczycieli reprezentujących Polskę, Pakistan, Bangladesz, Ekwador oraz Liban.

Grupa wspólnie zaprojektowała plan działań mających przeciwdziałać porzucaniu nauki przez dzieci w Bangladeszu na rzecz zarobkowania i pomocy w utrzymaniu rodziny. W całość przedsięwzięcia zaangażowani będą nie tylko sami nauczyciele, ale także dzieci i rodzice z ich szkół. Projekt zajął 3. miejsce w kategorii Ubóstwo (Poverty).

Projekt, który współtworzyła Izabela Breguła, zdobył 3. miejsce w kategorii Poverty. W zespole pracowali także nauczyciele z Bangladeszu, Pakistanu, Libanu i Ekwadoru. Mieli za zadanie zmierzyć się, z problemem szkoły w Bangladeszu, w której dzieci często muszą porzucić naukę na rzecz pracy zarobkowej i wsparcia materialnego rodziny. Celem projektu międzynarodowego zespołu nauczycieli było więc wsparcie szkoły i zahamowanie zjawiska przerywania nauki przez uczniów ze względu na konieczność pomocy swoim ubogim rodzinom.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać