Strona głównaGamingGryIntel Extreme Masters Katowice 2016 ze strefą Free To Play

Intel Extreme Masters Katowice 2016 ze strefą Free To Play

Podczas Intel Extreme Masters Katowice 2016 będzie równolegle odbywało się IEM Expo 2016, obfitujące w mnóstwo atrakcji dla odwiedzających. Jedną z najciekawszych będzie strefa Free To Play, czyli miejsce gdzie każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w najpopularniejszych tytułach e-sportowych: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends czy StarCraft II.

Wspomniana strefa będzie posiadać aż 200 stanowisk do grania, na których będą odbywały się otwarte turnieje. Rozgrywki mają trwać przez całe trzy dni Intel Extreme Masters Katowice 2016. Start turniejów przewidziano od godziny 13:00.

Intel Extreme Masters Katowice 2016

Harmonogram poszczególnych turniejów:

  • Piątek: 13:00 – Heroes of the Storm, 18:30 – Hearthstone
  • Sobota: 13:00 – League of Legends, 18:30 – StarCraft II
  • Niedziela: 13:00 – Counter-Strike: Global Offensive, 18:30 – Rocket League

Najlepsi uczestnicy turniejów zostaną nagrodzeni między innymi peryferiami, płytami głównymi oraz gadżetami od partnerów Free To Play Area, firm: Intel, SteelSeries, Komputronik, GIGABYTE i IIyama.

Zapisy do wszystkich rozgrywek prowadzone będą na miejscu. Do rozgrywek będą mogli dołączyć zarówno indywidualni gracze, jak i całe drużyny.

ESL to największa na świecie firma zajmująca się e-sportem, będąca liderem w najpopularniejszych grach organizując wiele turniejów online i offline. ESL zajmuje się międzynarodowymi rozgrywkami o wysokim profilu, takimi jak Intel Extreme Masters, ESL One, ESL National Championships i innymi wydarzeniami organizowanymi na stadionach, czy amatorskimi rozgrywkami, ligami oraz systemem matchmakingu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać