Illuminar Gaming prezentuje nowy skład CS:GO

0
38
Illuminar Gaming
Fot. Wiadomość prasowa
Counter-Strike: Global Offensive to od lat esportowy król pierwszoosobowych shooterów i żadna szanująca się organizacja nie może przejść obok tej gry obojętnie. Przedstawiciele Illuminar Gaming, po udanych poprzednich sezonach na scenie CS:GO, w ostatnich tygodniach prowadzili bardzo aktywne poszukiwania reprezentantów do nowego składu. Efektem tych działań jest nawiązanie współpracy z zawodnikami, którzy do tej pory występowali pod szyldem GROOBIES.

– Illuminar Gaming ma już swoją historię na scenie CS:GO i chcemy ją z sukcesami kontynuować. Zawodnicy naszego poprzedniego składu zostali wchłonięci przez inne polskie organizacje, jednak bardzo się cieszymy, że udało nam się przedłużyć współpracę z mouzinho, który bez wątpienia jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy CS:GO w Polsce. Z kolei rozmowy z GruBym podjęliśmy już jakiś czas temu i wierzymy w jego wizję zespołu i tego co możemy razem osiągnąć. Po latach, które spędził w swojej poprzedniej organizacji jest teraz z nami, silnie zmotywowany, aby to w Illuminar Gaming osiągać dalsze sukcesy. Witamy wszystkich nowych zawodników i życzymy im GLHF! – komentuje Fryderyk “Veggie” Kozioł, Head of Esports w Illuminar Gaming.

Reprezentantów nowego składu CS:GO będzie można oglądać podczas zmagań w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Są oni także zaproszeni do udziały w międzynarodowym turnieju, a więcej szczegółów na ten temat pojawi się już wkrótce.

Nowy skład prezentuje się następująco:

  • Dominik “GruBy” Świderski
  • Piotr “morelz” Taterka
  • Patryk “Sidney” Korab
  • Mikołaj “mouzinho” Karolewski
  • Kuba “Markoś” Markowski
  • Trener: Jędrzej “Bogdan” Rokita

Fryderyk “Veggie” Kozioł nowym Head of Esports w Illuminar Gaming.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAndrzej “Śledziu” Śledź: “Chłopaki dostali się na bardzo prestiżowe zawody”
Następny artykułPNY GeForce RTX 3060 12GB XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB Single Fan Edition
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.