fbpx
Strona głównaSprzętHyperX Alloy Elite RGB - klawiatura z klawiszami Cherry MX

HyperX Alloy Elite RGB – klawiatura z klawiszami Cherry MX

HyperX rozszerzył swoją ofertę produktów o klawiaturę HyperX Alloy Elite RGB. Jest to pierwsze urządzenie dla graczy w ofercie z podświetleniem RGB. Urządzenie oferuje trzy własne profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w pamięci klawiatury i korzystać z nich w dowolnym momencie. Prócz tego można samemu stworzyć własny motyw, korzystając z oprogramowania NGenuity.

HyperX Alloy Elite RGB

Klawiatura posiada solidną stalową ramę, która usztywnia cała konstrukcję. Dedykowane przyciski multimedialne powinny ucieszyć osoby, które dużo słuchają muzyki lub oglądają filmy.

HyperX Alloy Elite RGB

Urządzenie wyposażono w trzy rodzaje przełączników CHERRY MX: czerwony, brązowy lub niebieski. Klawiatura Alloy Elite RGB posiada także w wygodną, odłączalną podpórkę pod nadgarstki.

HyperX Alloy Elite RGB

Producent wyposażył kilka klawiszy w wyczuwalną teksturę w kolorze tytanowym. Dodatkowe funkcje to Game Mode, mechanizm N-Key Rollover oraz funkcja anti-ghosting.

Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB powinna pojawić się w cenie 169,99 Euro.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać