fbpx
Strona głównaSprzętHIRO ICHOS i MILO - dwa niedrogie mikrofony dla streamerów

HIRO ICHOS i MILO – dwa niedrogie mikrofony dla streamerów

Firma HIRO wprowadziła do sprzedaży dwa nowe mikrofony dla streamerów – ICHOS i MILO. Nowe modele powinny spełnić wymagania zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych osób. Mikrofony charakteryzują się szerokim pasmem przenoszenia w przedziale 50 Hz – 16 kHz. ICHOS posiada czułość na poziomie -30 dB ± 3dB, natomiast MILO -38dB ± 3dB. Impedancja obu modeli wynosi 2.2 kΩ.

Mikrofony wyposażono także w podstawkę zapewniającą stabilizację. Ergonomiczny uchwyt pozwoli dostosować położenie mikrofonu do własnych potrzeb. ICHOS i MILO są bardzo łatwe w użyciu dzięki zastosowaniu technologii plug and play. Mikrofon wystarczy podłączyć do odpowiedniego wejścia, aby po chwili zaczął działać – bez instalowania dodatkowego oprogramowania oraz skomplikowanej konfiguracji.

HIRO MILO będzie odpowiedni dla wszystkich nagrywających rozgrywkę w dużych pomieszczeniach, także z innymi osobami. ICHOS natomiast skierowany jest przede wszystkim do osób zaczynających przygodę z nagrywaniem i transmitowaniem rozgrywki w serwisach streamingowych.

Cena MILO wynosi 89, 90 zł, natomiast ICHOS to jedynie 59,90 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać