fbpx
Strona głównaSprzętHIRO HYPERION - zaawansowana myszka dla graczy

HIRO HYPERION – zaawansowana myszka dla graczy

Marka HIRO zapowiedziała pojawianie się myszki HYPERION. Będzie to pierwsza tak rozbudowana myszka dla graczy. Producent wyposażył ją w 7 łatwo programowalnych przycisków, z których każdy posiada możliwość podpięcia makr. Urządzenie posiada czujnik optyczny AVAGO3050, dzięki któremu sprzęt osiągnie maksymalną prędkość 60 IPS oraz maksymalne przyspieszenie 20G. Prócz tego na pokładzie znajduje się mikrokontroler z wysoką częstotliwością próbkowania, aż do 1000 Hz.

HIRO HYPERION

W myszce zamontowano podświetlenie LED z 11 dostępnymi trybami w 16 milionach kolorów. Dla graczy przygotowano 6 predefiniowanych poziomów czułości DPI (w zakresie 500-4000). Każdy z nich oznaczony jest innym podświetleniem.

HIRO HYPERION

Niemal wszystkie parametry HIRO HYPERION można będzie ustawić w specjalnym oprogramowaniu dołączonym do myszki. Za jego pomoc można kontrolować:

  • czułość rolki
  • szybkość podwójnego kliknięcia
  • ustawienie makr
  • podporządkowywanie kolorów podświetlenia dla odpowiednich wartości DPI

HIRO HYPERION

HIRO HYPERION dostępna będzie w wersji dla graczy praworęcznych. Myszkę nabyć będzie można już od 15 czerwca za pośrednictwem sklepu internetowego HIRO. Orientacyjna cena HIRO HYPERION ma wynosić 89,90 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać