Strona głównaGamingGryGOG.com udostępnia pakiet 15 SNK NEO・GEO Classics

GOG.com udostępnia pakiet 15 SNK NEO・GEO Classics

Serwis GOG.com przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest 15 klasycznych gier SNK NEO・GEO. Pakiet METAL SLUG Bundle zawiera: METAL SLUG 1, METAL SLUG METAL SLUG 2, 3, METAL SLUG X. W pakiecie Fighting Classics Bundle znajdziemy: FATAL FURY SPECIAL, SAMURAI SHODOWN 2, SAMURAI SHODOWN V, THE LAST BLADE, THE KING OF FIGHTERS 2000, THE KING OF FIGHTERS 2002 CLASSIC. Paczka Arcade Games Bundle posiada natomiast: BLAZING STAR, BASEBALL STARS 2, KING OF THE MONSTERS, SHOCK TROOPERS, TWINKLE STAR SPRITES.

Każdy z tytułów posiada zniżkę o 50% indywidualnie, natomiast w całości wynosi ona aż 75%. Promocja potrwa do 6 czerwca, do godziny 13:00 czasu UTC.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać