Strona głównaGamingGryGOG.com rozpoczyna letnią promocję. System Shock 2 za darmo

GOG.com rozpoczyna letnią promocję. System Shock 2 za darmo

GOG.com to znany wszystkim serwis cyfrowej dystrybucji gier komputerowych, stworzony w 2008 roku przez polską firmę CDP Investment sp. z o.o. Z okazji nadchodzącego lata rozpoczęła się przecena wielu dostępnych na platformie tytułów. Co więcej, co kilka dni powinna pojawiać się całkowicie darmowa gra, którą można będzie dodać do swojego konta. Na początek postanowiono zrobić System Shock 2.

Co trzeba zrobić? Należy uruchomić klienta GOG Galaxy lub go zainstalować, jeżeli jeszcze nie posiadamy. Następnie wyszukujemy stronę z promocją gry i wciskamy przycisk dodania tytułu. Ceny gier będą się zmieniać dynamicznie, dlatego warto codziennie zaglądać i wypatrywać swoich ulubionych tytułów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać