natec genesis logo
natec genesis logo

Genesis wprowadziło do sprzedaży myszki Krypton 190 i Krypton 110. Wspólnymi cechami nowych urządzeń jest ich wygląd. Producent postawił na atrakcyjne, gamingowe kształty. Chcąc zwiększyć komfort płynący z użytkowania, postawiono na niską wagę oraz ogumowaną powierzchnię.

Krypton 190 posiada własne oprogramowanie, umożliwiające m.in. edycję profili i makr czy 8 programowalnych przycisków. Prócz tego myszka może pochwalić się precyzyjnym sensorem Avago 5050. Zamontowano również trwałymi przełącznikami o żywotności do 10 mln kliknięć, a nawet podświetleniem RGB.

Krypton 110 z kolei oferuje jeszcze niższą cenę, bez straty na jakości podzespołów. Sensor gryzonia pozwala ustalić czułość myszki od 800 do 2400 DPI, a zastosowane przełączniki oferują żywotność do 5 mln kliknięć. Dodatkowo urządzenie posiada podświetlenie w czterech kolorach – czerwonym, różowym, fioletowym i niebieskim – i szybkie ślizgacze.

Myszka Krypton 190 kosztuje około 49 zł, a Krypton 110 około 34 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBlizzard Battle.net otrzymuje sporo nowych funkcji społecznościowych
Następny artykułESL One Katowice powered by Intel 2018 i IEM Katowice 2018
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.