fbpx
Strona głównaSprzętGenesis Nitro 790 oraz Nitro 950 - nowe fotele dla graczy

Genesis Nitro 790 oraz Nitro 950 – nowe fotele dla graczy

Genesis wprowadziło do sprzedaży dwa nowe fotele – Nitro 790 oraz Nitro 950. W obu modelach zastosowano nowy mechanizm typu „FROG”. Umożliwia to zablokowanie trybu bujania w dowolnym momencie. Kąt oparcia można wyregulować od 90 do aż 165 stopni, co pozwala na naprawdę dalekie wychylenie. Wnętrze zostało wypełnione zimną pianką, cechującą się zwiększoną odpornością i żywotnością.

Wspomniana pianka została pokryta skórą ekologiczną, która trwale zabezpiecza wnętrze fotela przed uszkodzeniami i zużyciem. Konstrukcja nośna obydwu modeli jest metalowa. Siedzisko oparto o podnośnik gazowy klasy 4 o maksymalnej wadze 150 kg. Fotele Genesis Nitro 790 i Nitro 950 mają regulowane podłokietniki (4D), ustawiane w jednym z czterech kierunków.

Stylistycznie oba fotele nieco się różnią. Nitro 950 ma znacznie bardziej stonowanych charakter, jest w pełni czarny, pozbawiony agresywnych czerwieni. Natomiast Nitro 790 cechuje się znacznie bardziej wymownym, dynamicznym designem pełnym czerwonych wstawek.

Fotele są dostępne na rynku w cenie 999 zł (Nitro 790) i 1100 zł (Nitro 950).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać