Strona głównaGamingGryGEFORCE CUP 2017 - zwycięzcami turnieju zostali Space Soldiers

GEFORCE CUP 2017 – zwycięzcami turnieju zostali Space Soldiers

Rozgrywki finałowe turnieju GEFORCE CUP 2017 odbyły się w dniach 27-28 maja we wrocławskiej Hali Stulecia. Miały one miejsce podczas wydarzenia ESPORT NOW 2017 i zostały zaprezentowane na największej, dedykowanej scenie. W eliminacjach wzięło udział ponad 450 teamów z całej Europy. W turnieju głównym zaprezentowały się drużyny Imperial oraz Outlaws z Bułgarii, The Gatekeepers, Fnatic Academy i Red Reserve ze Szwecji, niemieckie PENTA Sports, polski Team Kinguin oraz Space Soldiers z Turcji.

GEFORCE CUP 2017 - zwycięzcy

O profesjonalny komentarz podczas turnieju zadbali Piotr ‘izak’ Skowyrski oraz Patryk ‘easy’ Dzięcioł. Rozgrywki były transmitowane w dziesięciu językach (angielskim, arabskim, bułgarskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, polskim, rumuńskim, tureckim i włoskim).

Zwycięzcami turnieju zostali Space Soldiers. Przeszli oni bez problemów przez wszystkie pojedynki. A w wielkim finale gładko pokonali Szwedów z Red Reserve, których w rozgrywkach wspierała gwiazda e-sportu Mikail ‘Maikelele’ Bill. Wcześniej Red Reserve pokonali w półfinale Polaków z Team Kinguin, zdobywców ubiegłorocznego GEFORCE CUP. Tureccy zawodnicy przy wielkim aplauzie zgromadzonej na trybunach publiczności wznieśli ku górze okazały puchar i wrócili do domów bogatsi o 15 000 dolarów.

Turniejowi partnerowały Gigabyte AORUS oraz Acer Predator, złożoną z laptopów, komputerów, monitorów i projektorów.

GEFORCE CUP 2017 - infografika

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać