fbpx
Strona głównaE-SportBLAST.tv Paris Major 2023GamerLegion pokonuje OG Esports - BLAST.tv Paris Major 2023

GamerLegion pokonuje OG Esports – BLAST.tv Paris Major 2023

To był mecz o pozostanie w turnieju – BLAST.tv Paris Major 2023. GamerLegion, w składzie którego gra polski zawodnik Kamil “Siuhy” Szkaradek pokonał formację Macieja “F1KU” Miklasa OG Esports i w dalszym ciągu mają szansę na to, aby awansować.

Pierwszą mapą rywalizacji w formacie BO3 (Best of Three) pomiędzy OG Esports i GamerLegion był Overpass. Lepiej rozpoczęli reprezentanci pierwszej z wymienionych formacji, którzy wygrali rundę pistoletową i kolejne cztery, co już na początku meczu było dla nich komfortowe. Później do głosu i wygrywania rund doszli zawodnicy niemieckiej organizacji (GamerLegion). Kamil “Siuhy” Szkaradek i jego koledzy odrobili straty do swoich oponentów, a po chwili wyszli na prowadzenie 7:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Macieja “F1KU” Miklasa i jego drużyny.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrali podopieczni Caspra “Ruggah” Due’a i kolejną. To był bardzo dobry start ze strony OG Esports, natomiast chwilę później ponownie Frederik “acoR” Gyldstrand i jego koledzy dali o sobie znać poprzez zwycięstwa w rundach, wychodząc tym samym na prowadzenie, 12:10. Końcówka pierwszej mapy była niezwykle wyrównana, ale to zawodnicy GamerLegion mogli cieszyć się ze zwycięstwa wynikiem 16:13.

Dominacja

Na mapie Mirage, to duńska organizacja (OG Esports) rozpoczęła grę od zwycięstwa w rundzie pistoletowej i kolejnej, 2:0, chociaż szybko odpowiedział Frederik “acoR” Myrbostand i jego koledzy, a nawet wyszli na prowadzenie 3:2. Później, Maciej “F1KU” Miklas i jego drużyna wyszli na nieco większe prowadzenie, chociaż nie odległe, 8:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla OG.

W drugiej połowie to OG od początku dyktowało swoje warunki gry, oprócz rundy pistoletowej wygrali kolejne, chociaż Mihai “iM” Ivan i jego zespół próbowali walczyć, ale jednak to OG okazało się być lepsze, wygrywając wynikiem 16:8.

Bezradni

Trzecią mapą i zarazem decydującą o pozostaniu w turnieju był Ancient. GamerLegion rozpoczęło grę po stronie atakującej, to ich rywalem wygrali rundę pistoletową, co już na początku pozwoliło im na minimalną przewagę i pewien komfort dobrego wejścia w mecz, ale nie na długo, bo po chwili swoją dominację zaprezentowali reprezentanci GamerLegion. Kamil “Siuhy” Szkaradek i jego koledzy wygrali dziesięć rund z rzędu, natomiast podopieczni Caspra “Ruggah” Due’a byli bezradni, nie wiedzieli, w jaki sposób mogą przeciwstawić się swojemu rywalowi, bo nic nie wychodziło, całkowita dominacja swojego oponenta. Dopiero pod koniec pierwszej połowy OG Esports wygrało kilka rund, więc teoretycznie mieli jeszcze szansę na powrót i zmniejszenie strat do rywala. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie rundę pistoletową zwyciężył GamerLegion i kolejne trzy. Podopieczni Ashleya “ashhh” Battye’a byli bardzo blisko zwycięstwa i, co ważne, pozostania w dalszej rywalizacji. Natomiast OG, próbowali jeszcze cokolwiek zrobić, by odwrócić losy meczu i przede wszystkim, powrócić do gry, ale to się nie udało. W rezultacie GamerLegion pokonał OG Esports wynikiem 16:7.

Transmisja BLAST.tv Paris Major 2023 z polskim komentarzem na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać