Strona głównaGamingGryFirma bukchmacherska STS zostaje sponsorem Izako Boars

Firma bukchmacherska STS zostaje sponsorem Izako Boars

Firma STS podpisała umowę sponsorską z jednym z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych zespołów e-sportowych – Izako Boars. Na strojach klubowych zawodników znajdzie się logo spółki. Ponadto branding znajdzie się także w czasie transmisji rozgrywek oraz w oficjalnych kanałach społecznościowych. Porozumienie zostało podpisane na rok, a kontrakt jest elementem strategii STS, która zakłada wzmocnienie obecności w segmencie e-sportu.

Izako Boars - STS

Zawodnicy w nowych koszulkach wystąpili pierwszy raz podczas ESPORT NOW 2017, gdzie na głównej scenie odbywał się turniej GEFORCE CUP 2017 w Counter-Strike: Global Offensive.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać