Poznaliśmy zespoły, które zagrają w fazie pucharowej Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020

0
35
Intel Extreme Masters Chengdu 2024
Fot. ESL
Zakończyła się faza grupowa Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020, zatem poznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają w fazie pucharowej i powalczą nie tylko o zwycięstwo w całym turnieju, ale także o awans na Intel Extreme Masters Global Challenge 2020, który odbędzie się pod koniec grudnia jako kolejny turniej internetowy. 

Faza play-off Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020:

– FaZe Clan
– Complexity Gaming
– Natus Vincere
– Team Vitality
– Heroic
– Astralis
– G2 Esports
– BIG Clan

Patrząc na zespoły, które zagrają w meczach ćwierćfinałowych, trudno wskazać zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. Obecny poziom Counter-Strike’a na świecie bardzo się wyrównał i każdy może wygrać. Lista drużyn jest o tyle ciekawa, że widzimy na niej same najlepsze formacje na świecie. 

Data Godzina  Mecz
19.11.2020 15:00 G2 Esports vs. FaZe Clan
19.11.2020 18:30 Astralis vs. Natus Vincere

 

Data Godzina Mecz
20.11.2020 15:00 Complexity Gaming vs. BIG
20.11.2020 18:30 Heroic vs. Team Vitality

 

Bośniak kontra FaZe Clan 

Najciekawiej zapowiadający się mecz to zdecydowanie rywalizacja pomiędzy G2 Esports oraz FaZe Clan. Jeszcze jakiś czas temu w drugim z wymienionych zespołów grał Nikola “NiKo” Kovač, a teraz to właśnie Bośniak zagra przeciwko swoim byłym kolegom. Co ciekawe, do składu FaZe Clan po dłuższej przerwie od gry powrócił Szwed – Olof “olofmeister” Kajbjer i z którym FaZe Clan prezentuje się bardzo dobrze, co udowodnili już w pierwszym meczu pokonując OG Esports 2:1, a następnie francuskie Team Vitality. Kto by się spodziewał, że europejski skład zagra tak dobrze? No właśnie, raczej nikt, a Marcelo “coldzera” David i jego zespół prezentuje się imponująco.

Rosja kontra Dania

Oprócz jutrzejszej rywalizacji pomiędzy G2 Esports oraz FaZe Clan będziemy mieć jeszcze jeden, całkiem ciekawy mecz ze względu chociażby na to, że na przeciwko siebie staną zespoły które w dość szybkim tempie i bez większych problemów awansowały z fazy grupowej do pucharowej, czyli Natus Vincere oraz Astralis. Patrząc na obydwie formacje można by śmiało powiedzieć, że to mógłby być mecz finałowy, tak samo jak ten pierwszy, ale to dopiero albo już ćwierćfinał. Trudno tutaj wskazać zdecydowanego faworyta, chociaż pewnie wielu stawia na zwycięstwo podopiecznych Danny’ego “zonica” Sørensen, to nie można niczego ująć formacji Oleksandra “s1mple” Kostylieva, która również prezentuje się bardzo dobrze. Będzie to również mecz rewanżowy za finał ESL Pro League Season 12, w którym Astralis pokonało Natus Vincere 3:2.

Transmisja turnieju Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 z polskim komentarzem dostępna na kanale Polsat Games 2

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHalo 4 – kolejna część sagi z Master Chiefem trafia na PC
Następny artykułRusza #GamesetKnows: Academy
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.