euro truck simulator 2 logo 3
euro truck simulator 2 logo 3

SCS Software ogłosiło wydanie aktualizacji 1.26 dla gry Euro Truck Simulator 2. Wprowadzono sporo nowości do gry, o których chcemy napisać poniżej. Łatka jest do pobrania ze Steam.

Główną nowością jest przebudowany Paryż. Dokładniej odświeżono całe miasto, tak jak to będzie w dodatku Vive la France!. Prócz tego przebudowę otrzymały całe obecne tereny północno-wschodniej Francji.

Studio kolejny raz stara się jeszcze bardziej urealistycznić symulator jazdy. W tym celu dodano nowe opcje do skrzyni biegów dla wszystkich ciężarówek w grze. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią jeździć w ten sposób. My osobiście uwielbiamy automaty w Scania i Volvo.

Zaktualizowano narzędzia do przeglądania i kupowania ciężarówek. Od teraz będzie można sprawdzać dodatkowo konkretne malowania, czy ulepszenia silnika. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które posiadają pomniejsze dodatki do gry.

Inne zmiany w grze:

  • Można od teraz dopasowywać widok we wnętrzu kabiny dla każdej ciężarówki z osobna
  • Dodano opcję trudności parkowania (obecne opcje nadal są dostępne)
  • Naprawa czy tankowanie ciężarówki przez zatrudnionego kierowcę będą od teraz kosztowały normalne pieniądze
  • Jeżeli gra wykryje aktualizację, to pojawi się stosowny komunikat w tej sprawie
  • Dodano pomniejsze wagi, jak funty i małe tony
  • Udoskonalono symulację ciśnienia naczepy
  • Podczas włączonego silnika, pojawi się komunikat alarmowy o małej ilości powietrza
  • Zatrudniony kierowca będzie używał takich samych formuł dla ekonomicznej jazdy, jak gracz
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułUkład AMD Bristol Ridge z usuniętym rozpraszaczem ciepła
Następny artykułPierwsze wyniki wydajności procesora Intel Core i7-7700K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments