Strona głównaSprzętEpson Moverio BT-300 i Pro BT-2000 - nowe modele okularów

Epson Moverio BT-300 i Pro BT-2000 – nowe modele okularów

Podczas odbytych targów Photokina firma Epson zaprezentowała dwa nowe modele lekkich okularów rozszerzonej rzeczywistości – Moverio BT-300 i Moverio Pro BT-2000. Pierwszy z nich został wyposażony w wyświetlacz Si-OLED o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i jest przeznaczony dla fotografów oraz pilotów dronów. Wyświetla on wyjątkowo wyraźny obraz o wysokim kontraście i głębi kolorów wprost z kamery drona, zapewniając operatorowi widok z pierwszej osoby przy jednoczesnym obserwowaniu lotu z ziemi.

Moverio BT-300 zapewnia 90 procent pokrycia przestrzeni barw NTSC. W środku znajdziemy układ Intel Atom 5, moduły Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth oraz kamerę 5 Mpx. Całość ma być obsługiwana przez system Android 5.1 Lollipop. Akumulator ma starczać na około 6 godzin pracy.

Moverio BT-300

Okulary Moverio Pro BT-2000 natomiast posiadają wzmocnioną odporność i są idealne do wielu różnych zastosowań. Na stanowisku B011 w Hali 2.2 można obejrzeć efekt współpracy firmy Epson z dwoma producentami oprogramowania – Eurogiciel i Brochesia. Trzy firmy zaprezentują wspólnie metodę pracy z użyciem okularów Pro BT-2000, która ułatwia wykonywanie skomplikowanych czynności serwisowych w trudnych środowiskach. Korzystanie z nich nie wymaga użycia rąk, ułatwiając wykonywanie złożonych zadań, takich jak obsługa serwisowa profesjonalnych drukarek wielkoformatowych czy minilabów. Użytkownik inteligentnych okularów zyskuje natychmiastowy dostęp da dokumentacji urządzenia, nad którym pracuje, a także może przesyłać widziany przez siebie obraz, osobom asystującym w zdalnej lokalizacji wykorzystując dodatkowy poziom kontaktu. Przemysłowe rozwiązania inteligentnych zestawów Moverio sprawdzą się w wielu zastosowaniach, pozwalając m.in. usprawnić szkolenia i współdzielenie wiedzy z dowolnego miejsca na świecie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać