ENCE przegrywa z Astralis i odpada z Intel Extreme Masters Katowice 2022

0
75
Intel Extreme Masters Katowice 2024
Fot. ESL
ENCE, w składzie którego gra dwóch polskich zawodników: Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha przegrało z duńskim zespołem Astralis w meczu fazy grupowej turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022 i odpadło z dalszej rywalizacji.

Na pierwszej mapie, którą był Mirage, ENCE rozpoczęło grę po stronie atakującej, ale to Astralis wygrało rundę pistoletową i kolejną. Jednak Duńczycy nie cieszyli się długo z prowadzenia, bowiem po chwili ENCE wygrało swoje rundy i wyszło na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla ENCE. W drugiej połowie, Astralis ponownie wygrało rundę pistoletową i kolejne dwie, remisując 9:9. Druga połowa była wyrównana, ale żeby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka. W rezultacie, ENCE pokonało Astralis wynikiem 19:16.

Drugą mapą był Overpass, na którym ENCE rozpoczęło grę po stronie broniącej, ale to Lukas “gla1ve” Rossander i jego koledzy wygrali rundę pistoletową i kolejne, wychodząc na prowadzenie 4:0. Jednak po chwili, podopieczni Eetu “sAwy” Sahy zaczęli odrabiać punkty do swoich rywali, a nawet wyszli na prowadzenie 6:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Astralis. W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrało ENCE, a następnie kolejne rundy, wychodząc na prowadzenie 10:8. Druga połowa była wyrównana. W rezultacie, Astralis pokonało ENCE wynikiem 16:12.

Na trzeciej i decydującej mapie, którą był Ancient, ENCE rozpoczęło grę po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne dwie wychodząc na prowadzenie 3:0. Jednak duńska formacja bardzo szybko odpowiedziała zwycięstwem w rundzie. Jednak po chwili, Astralis zwyciężyło sześć rund z rzędu, wychodząc na prowadzenie w meczu, 8:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Astralis.

W drugiej połowie, Astralis wygrało rundę pistoletową, ale ENCE również odpowiedziało wygraną rundą. Druga połowa była wyrównana, ale po chwili to Duńczycy wyszli na prowadzenie i mieli przewagę. W rezultacie, Astralis pokonało ENCE 16:13.

Więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2022.
Transmisja z polskim komentarzem dostępna na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPrzed nami kolejny dzień rywalizacji w fazie grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2022
Następny artykułKFA2 STEALTH-03 – wytrzymała klawiatura mechaniczna w atrakcyjnej cenie
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.