ENCE przegrywa z Natus Vincere – Intel Extreme Masters Katowice 2022

0
82
ENCE
Fot. ESL
Pierwszym rywalem ENCE, w składzie którego gra dwóch polskich zawodników: Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha w fazie grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2022 była najlepsza drużyna ubiegłego roku i zwycięzca turnieju PGL Major Stockholm 2021 – Natus Vincere.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy ENCE oraz Natus Vincere był Mirage, na którym ENCE rozpoczęło grę po stronie atakującej, ale to Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego koledzy wygrali rundę pistoletową i kolejne dwie, wychodząc na prowadzenie 3:0, ale w szybkim tempie ENCE odpowiedziało dwiema wygranymi rundami 3:2. Później jednak to Natus Vincere zaczęło dominować, natomiast Marco “Snappi” Pfeiffer i jego zespół nie wiedzieli, jak przeciwstawić się swoim rywalom. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3.

W drugiej połowie, Natus Vincere wygrało rundę pistoletową i kolejne dwie, podwyższając tym samym prowadzenie 15:3. Jednak po chwili podopieczni Eetu “sAwy” Sahy zaczęli odrabiać punkty do swoich rywali, wygrywając rundy, 15:8. W rezultacie, Natus Vincere pokonało ENCE wynikiem 16:8.

Drugą mapą był Nuke. ENCE rozpoczęło grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne dwie, wychodząc tym samym na prowadzenie 3:0, ale zespół Oleksandra “s1mple’a” Kostylieva szybko odpowiedział wygraną rundą. Następnie to była doskonała gra ze strony ENCE. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3. W drugiej połowie, Olek “hades” Miśkiewicz i jego koledzy wygrali rundę pistoletową, podwyższając swoje wysokie prowadzenie 14:3. Natus Vincere wygrało jeszcze jedną rundę, ale to dalej była doskonała gra ze strony ENCE. W rezultacie, ENCE pokonało Natus Vincere wynikiem 16:4.

Trzecią i decydującą mapą był Overpass, na którym ENCE rozpoczęło grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne trzy, wychodząc na prowadzenie 4:0. Natus Vincere odpowiedziało, ale później to była dominacja ze strony ENCE, które prowadziło 9:1. Jednak po chwili Natus Vincere zaczęło odrabiać punkty do swoich rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla ENCE. W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrało Natus Vincere, a później kolejne, ale druga połowa grana była na przewagi. W rezultacie, Natus Vincere pokonało ENCE wynikiem 16:14.

Więcej informacji na temat Intel Extreme Masters 2022.
Transmisja z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC – nowa karta graficzna mini-ITX
Następny artykułNowe chłodzenia Intel Laminar RH1, Laminar RM1 i Laminar RS1
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.