Strona głównaGamingGryElectronic Arts ujawnia trailer Battlefield 1

Electronic Arts ujawnia trailer Battlefield 1

Electornic Arts upubliczniło trailer najnowszej produkcji studia DICE – Battlefield 1. Wszystko odbyło się podczas konferencji zorganizowanej w Berlinie w późnych godzinach wieczornych. Czyżby miejsce wybrano nieprzypadkowo? Otóż jeżeli obejrzymy sobie poniżej zamieszczony trailer, to akcja najnowszego Battlefield 1 będzie rozgrywała się w realiach I Wojny Światowej, w znanych wszystkim okopach, które pochłonęły miliony ofiar.

Prócz walki na ziemi, otrzymamy także pojedynki powietrzne z udziałem dwupłatowych myśliwców klasy Fokker. Być może DICE bardzo rozbuduje ten tryb i czymś nas zaskoczy. Do tego będzie można posterować pierwszymi czołgami Mark I/II/III, które w tamtym okresie posiadały sporo wad konstrukcyjnych. W walce naziemnej pojawi się także gaz bojowy, pałka okopowa, słynny pistolet Mauser, a także miotacz ognia. Do tego DICE przygotuje ogromne sterowce.

Battlefield 1 napędza zmodyfikowany silnik Frostbite wspomagany systemem Levolution, odpowiedzialnym za destrukcję otoczenia. W grze wieloosobowej udział będzie mogło wziąć nawet do 64 osób. Premiera odbędzie się 21 października 2016 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać