egu 2019
egu 2019

Już w maju odbędzie się kolejna impreza gamingowa – East Games United 2019. W tym roku zdecydowano się przesunąć całość na koniec wiosny, aby zwiększyć jeszcze bardziej liczbę chętnych. W dniach 25 i 26 maja 2019 roku w Białymstoku spotkają się po raz kolejny uczestnicy turniejów oraz odwiedzający. W tym roku zaplanowano takie rozgrywki, jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA 19, Hearthstone, Mortal Kombat 11, Tekken 7 oraz Magic: The Gathering Arena.

Zapisy do CS:GO i LoL trwają do 14 kwietnia. Po tej dacie rozpoczną się internetowe eliminacje, które mają na celu wyłonienie 8 najlepszych drużyn z obu gier. Zespoły te zmierzą się w ramach głównego turnieju East Games United 2019 w Galerii Alfa Centrum w Białymstoku.

W przypadku pozostałych gier nie są planowane sieciowe kwalifikacje, całość zmagań zostanie rozegrana podczas imprezy. Rejestracja do zawodów w FIFA 19, Hearthstone i MTG: Arena zakończy się 30 kwietnia. W przypadku bijatyk zapisy odbędą się na godzinę przed startem rywalizacji w poszczególne gry.

Troszkę historii

Wydarzenie East Games United odbywa się już od przeszło 10 lat. Pierwsza impreza miała miejsce w 2008 roku. Organizatorzy przez te wszystkie lata rozdali nagrody o łącznej wartości 600 000 złotych! Na ostatniej edycji pojawiło się 6 000 osób, a we wszystkich turniejach głównych i kwalifikacyjnych wzięło udział prawie 1 200 zawodników.

 Ciekawe nagrody od partnerów

Wszyscy chętni, którzy chcą brać udział w zawodach będą musieli uiścić opłatę. Zebrane w ten sposób pieniądze trafią do puli nagród. Gracze powalczą także o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy, m.in. Lioncast, Pro-Gamer by Yumisu i SteelSeries. Z innych firm, które sponsorują wydarzenie znaleźć można LG, OPTIMUS, Miasto Białystok, Good Game Brewery i Games United eSports Pub.

Atrakcje dla każdego odwiedzającego

Organizatorzy przewidują duża liczbę atrakcji dla odwiedzających East Games United. Goście będą mogli skorzystać ze strefy Free2Play z komputerami marki OPTIMUS, konsolami, sprzętem retro i VR oraz stanowiskami do gier wyścigowych wyposażonych w kontrolery Thrustmaster. Będzie można wziąć udział w amatorskich turniejach 1-na-1, w których również będą do zgarnięcia atrakcyjne nagrody. Poza tym chętni zagrają w gry planszowe oraz odwiedzą strefę z grami bitewnymi.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIntel udostępnił szczegóły swojej architektury kart graficznych Gen11
Następny artykułCharleroi Esports: Virtus.pro w pierwszym meczu zagra z GamerLegion
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.