Strona głównaGamingGryDimension of the Past - nowy epizod na 20-lecie gry Quake

Dimension of the Past – nowy epizod na 20-lecie gry Quake

Kilka dni temu Quake skończył 20 lat. Kultowa gra od id Software jako jedna z pierwszych posiadała nowoczesną trójwymiarową grafikę, teksturowany obraz oraz sporo rozwiązań z gry Doom. Właśnie w tej grze po raz pierwszy pojawiła się konsola, służąca do konfiguracji i automatyzacji ustawień oraz rozmów z pozostałymi graczami. Dodatkowo gracze otrzymali jednoosobową kampanię oraz możliwość gry z wieloma osobami przez Internet.

Z okazji 20 lat od oficjalnej premiery MachineGames udostępniła dla wszystkich graczy całkowicie nowy epizod o nazwie Dimension of the Past. W przypadku posiadania samodzielnej wersji gry, należy całość rozpakować do katalogu z grą i uruchomić plik dopa.bat. Jeżeli natomiast jest to Steam, to prócz rozpakowania, należy w ścieżce uruchamiania dopisać -game dopa.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać