fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyWystartował turniej Quake World Championships - B. J. Blazkowicz w akcji

Wystartował turniej Quake World Championships – B. J. Blazkowicz w akcji

Zapowiedziany na konwencie E3 2017 przez Bethesda turniej Quake World Championships właśnie wystartował. Eliminacje rozpoczęły się 29 czerwca i potrwają do końca lipca. Ponadto do dyspozycji graczy oddano nową postać oraz trzy nowe mapy. Nowa postać to doskonale wszystkim znany z serii Wolfenstein B. J. Blazkowicz. Postać na starcie posiada 100 punktów życia oraz 25/50 pkt. pancerza. Umiejętność pasywna pozwala nam na leczenie się w czasie “odpoczynku”.

Blazkowicz

Umiejętność aktywna “Akimbo” pozwala na używanie dwóch broni tego samego rodzaju jednocześnie. Osobiście uważam, że czas umiejętności jest ciut za krótki. Najlepiej używać jej w momencie posiadania Quad Damage.

Blazkowicz

Poniżej krótki gameplay nową postacią.

Do dyspozycji oddano też 3 nowe mapy. Dla trybu Deathmatch mapę Lockbox oraz dla trybu Duel: Blood Run i Corrupted Keep.

Wszystkie te nowości zostały stworzone na początek rozpoczynających się rozgrywek Quake World Championships. Każdy może zarejestrować się na TEJ stronie i spróbować swoich sił w walce. Harmonogram rozgrywek możecie znaleźć na oficjalnej stronie Bethesdy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać