Strona głównaSprzętD-Link opracował Covr Wi-Fi oraz Covr PowerLine Wi-Fi

D-Link opracował Covr Wi-Fi oraz Covr PowerLine Wi-Fi

D-Link poinformował o opracowaniu dwóch nowych zestawów Wi-Fi – Covr Wi-Fi (DKT-883) oraz Covr PowerLine Wi-Fi (DHP-W732AV). Ich zadaniem jest pokrycie sygnałem sieci bezprzewodowej całego domu. Covr tworzy sieć o jednej nazwie (SSID), z funkcją automatycznego przełączania urządzeń na najsilniejszy sygnał. To zwalnia z konieczności ponownego logowania i umożliwia swobodne przemieszczanie się po domu.

Covr Wi-Fi (DKT-883) to router dużej wydajności. Posiada rozbudowane funkcje, szybkie przesyłanie danych i jest przystosowany do jednoczesnej obsługi wielu urządzeń. Dzięki niemu można przesyłać duże ilości danych – filmy w jakości 4K lub dane w grach online.

Covr Wi-Fi (DKT-883)

Zestaw Covr PowerLine Wi-Fi (DHP-W732AV) korzysta z technologii PowerLine. Poszerza zasięg sieci Wi-Fi o miejsca w domu, do których nie dociera sygnał Wi-Fi z routera. Trzy gigabitowe porty Ethernet znajdujące się w każdym adapterze, umożliwiają podłączenie komputerów, Smart TV oraz innych urządzeń bez konieczności instalacji dedykowanego kabla ethernetowego.

Zaawansowane funkcje Covr ułatwiają kompleksowe zarządzanie domową siecią bezprzewodową. Technologia Smart Steering równoważy obciążenie między pasmem 2.4 i 5GHz i wyznacza priorytety korzystania z przepustowości. Wraz ze wzrostem liczby podłączonych urządzeń są one automatycznie przełączane między pasmami, dzięki czemu każde z nich pracuje z optymalną wydajnością.

Covr PowerLine Wi-Fi (DHP-W732AV)

Zestaw DKT-883 Wi-Fi można rozbudować o wzmacniacz sygnału (DAP-1655), co zapewni pokrycie sygnałem w bardzo dużych domach. Natomiast Covr PowerLine Wi-Fi można rozszerzyć o dodatkowy wzmacniacz PowerLine DHP-W730AV.

Zestaw Covr Wi-Fi (DKT-883) i wzmacniacz Covr PowerLine Extender (DHP-W730AV) są prezentowane na tegorocznych targach CES odbywających się od 5 do 8 stycznia w Las Vegas. Szczegółowe informacje o produktach są dostępne na stronie dlink.com/covr. Urządzenia trafią na rynek:

  • Zestaw Covr Wi-Fi (DKT-883) – w drugim kwartale 2017 r.
  • Zestaw Covr PowerLine Wi-Fi (DHP-W732AV) – w drugim kwartale 2017 r.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać