Strona głównaPcMod.plNewsyD-link DUB-H7 V2 HUB USB 7 portów aktywny

D-link DUB-H7 V2 HUB USB 7 portów aktywny

Te koncentratory USB pozwalają szybko i bez komplikacji rozbudować komputer PC lub Mac o 7 porty USB. Każdy port odpowiada standardowi USB 2.0, a więc ma maksymalną szybkość przesyłania danych 480 Mb/s, czyli 40-krotnie większą niż tradycyjny standard USB 1.1. Koncentratory mają wszystkie zalety interfejsu USB: wszystkie podłączone urządzenia są natychmiast rozpoznawane przez koncentrator, bez kosztownej i skomplikowanej instalacji. Ułatwia to zwłaszcza pracę z takimi urządzeniami peryferyjnymi, jak skanery czy drukarki, o ile obsługują one standard USB 2.0.

Minęły już czasy, kiedy w zamian za wygodę instalacji USB trzeba było zgodzić się na niższą szybkość. Koncentrator DUB-H7 można także bez problemu stosować do łączności z urządzeniami USB z interfejsem w standardzie USB 1.1. Przesyłanie danych jest tak regulowane, aby dostosować szybkość także do wymagań starszego standardu USB. Koncentratory dysponują 7 portami komunikacji przychodzącej typu A do podłączenia urządzeń peryferyjnych USB lub dalszych koncentratorów USB, jak również jednym portem USB komunikacji wychodzącej typu B do podłączenia komputera. Kaskadowe połączenie odpowiedniej liczby koncentratorów umożliwia podłączenie 127 urządzeń USB (skanerów, kamer itp.). Stan portu można w każdej chwili odczytać na kontrolkach diagnostycznych.

D-link DUB-H7 V2 HUB USB 7 portów aktywny 1

Odpowiadają specyfikacjom USB 2.0 i USB 1.1
* Zgodność z poprzednim standardem USB 1.1
* Wysoka szybkość przesyłania danych, maksymalnie 480 Mb/s
* 7 złączy USB typu A do komunikacji przychodzącej
* 1 złącze USB typu B
* Obsługa Plug and Play
* Podłączanie i odłączanie urządzeń “na gorąco”, czyli bez konieczności ponownego uruchomienia komputera
* Możliwość podłączenia do komputerów Mac i PC
* Mac OS X 10.1 i nowszy
* Microsoft Windows XP, Me, 2000, 98 SE
* W zestawie zasilacz.

Super szybkie porty ładujące do iPad1 dwa czarne porty potrafią wyższym prądem w szybkim czasie naładować Twojego iPada® lub inne urządzenie tego typu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać