fbpx
Strona głównaSprzętCooler Master RGB Hard Gaming Mouse Pad - podkładka pod mysz

Cooler Master RGB Hard Gaming Mouse Pad – podkładka pod mysz

Cooler Master wprowadziła do sprzedaży podkładkę RGB Hard Gaming Mouse Pad. Została ona wykonana z dobrej jakości aluminium, stali oraz silikonu. Powierzchnia podkładki ma niski współczynnik tarcia. Przedkłada się to na zwiększenie precyzji czujników myszek optycznych oraz laserowych. Za efektowny wygląd sprzętu odpowiada podświetlenie RGB. Użytkownik może w każdej chwili wybrać jedną z dziewięciu dostępnych animacji i efektów świetlnych.

Na spodzie podkładki umieszczono pięć gumowych podkładek. Mają one zapewniać dobrą przyczepność podczas pracy i grania. Kabel został umieszczony w dobrej jakości oplocie i nie powinien przeszkadzać podczas korzystania.

Podkładka RGB Hard Gaming Mouse Pad ma kosztować około 125 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać