Strona głównaSprzętCooler Master MasterPulse MH320 - wzmocnione gamingowe słuchawki

Cooler Master MasterPulse MH320 – wzmocnione gamingowe słuchawki

Cooler Master wprowadził do sprzedaży słuchawki MasterPulse MH320. Produkt przeznaczony jest zwłaszcza dla osób, które często korzystają z mikrofonu. Z tego względu zamontowano tutaj wysokiej jakości mikrofon, który wzmacnia głos użytkownika, przy jednoczesnej redukcji szumów z otoczenia. Za efekt ten odpowiada dwukierunkowa kapsuła umieszczona w mikrofonie. Pałąk wykonano z trwałej i giętkiej stali.

Cooler Master MasterPulse MH320

MasterPulse MH320 pozwala na regulację położenia opaski. Umożliwia tym samym dopasowanie słuchawek do dowolnego rozmiaru głowy. Do tego dochodzą też duże, wygodne nauszniki.

Cooler Master MasterPulse MH320

Produkt wyposażono w pilot umieszczony na przewodzie, dzięki któremu użytkownik może zmienić głośność lub wyłączyć mikrofon. Wspomniany kontroler znacznie ułatwia korzystanie ze słuchawek, uwalniając gracza od konieczności szukania odpowiednich przycisków na klawiaturze.

Słuchawki MasterPulse MH320 kosztują około 159 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać