Strona głównaPcMod.plNewsyChłodzenia dla AMD Ryzen w różnych wariantach i ...

Chłodzenia dla AMD Ryzen w różnych wariantach i …

…oczywiście z podświetleniem LED. Raja Koduri potwierdził na tweeterze, informacje serwisu HWBattle.com (news ukryty dla gości), który przedstawił możliwy wygląd chłodzenia dla nowych procesorów AMD. W zasadzie tweet potwierdza tylko informacje o podświetleniu LED w kształcie pierścienia na coolerze. Serwis HWBattle.com zaprezentował grafikę prezentująca trzy rodzaje chłodzenia w zależności od TDP procesora.

Jak można się domyślać najskromniejsza jednostka chłodząca będzie przeznaczona dla najsłabszych układów. AMD postawiło granicę na TDP rzędu 65 W. Kolejny przedział to procesory z TDB do 95 W. Trzecie najwydajniejsze chłodzenie jest przeznaczone dla najmocniejszych procesorów. Nie podano o jakie TDP chodzi. Podpis “Like a Wraith” może świadczyć, że chłodzenie nawiąże do rozwiązań zaprezentowanego przez AMD wraz z premierą FX-8370. [nie wiem czy potrzebny link dla ciekawskich].

AMD Ryzen - chłodzenia procesorów

Różne warianty chłodzeń mogą też potwierdzać najnowszą informację o opcji XFR dostępnej tylko w modelach oznaczonych literą “X”. Chodzi tu o różnicę w TDP układów (30 W) wynikającą najprawdopodobniej z automatycznego przetaktowywania, a nie tylko wynikającą z różnicy w taktowaniach bazowych oraz turbo.

AMD Ryzen - Raja Koduri

Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby podświetlenie chłodzenia można było dowolnie konfigurować, bo róż to chyba ostatni kolor jaki podoba się facetom 🙂

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać