Strona głównaGamingGryCall of Duty: Black Ops 3 z bonusami dla posiadaczy Season Passów

Call of Duty: Black Ops 3 z bonusami dla posiadaczy Season Passów

Activision ogłosiło, że wszystkie osoby posiadające grę Call of Duty: Black Ops 3 z Przepustką Sezonową otrzymają zrzuty zasobów (Rare Supply Drop) oraz zrzut za łapówkę na broń (Weapon Bribe Supply Drop). Owe bonusy pozwalają na odblokowanie przedmiotów do wykorzystania w wieloosobowym trybie rozgrywki, a także fiolki z płynnym Divinium (Vials of Liquid Divinium), które wesprą graczy stawiających czoła hordom nieumarłych w trybie Zombies. Promocja dotyczy również osób dopiero co kupujących Przepustkę Sezonową.

Call of Duty: Black Ops 3

Oto wszystkie bonusy do zgarnięcia w Call of Duty: Black Ops 3:

Bonusowe przedmioty w Black Market Challenge

  • Jedna łapówka (Weapon Bribe): Skrzynia z zaopatrzeniem, z gwarantowaną zawartością w postaci broni dystansowej lub broni do walki wręcz**.
  • Dziesięć rzadkich skrzyń z zaopatrzeniem (Rare Supply Drop).

Bonusowe przedmioty Dr Monty’ego zawierają:

  • 10 fiolek płynnego Divinium (Vials of Liquid Divinium).

Prócz tego została dodana nowa nagroda w Specjalnym Kontrakcie na Czarnym Rynku (Black Market Special Contract). Będzie ona dostępna dla każdego gracza, który począwszy od dzisiaj, wygra 75 meczów i zawierać będzie jednorazowe odblokowanie w postaci dziesięciu skrzyń z rzadkim zaopatrzeniem (Rare Supply Drop) oraz łapówkę (Weapon Bribe Supply Drop).

Co najważniejsze – bonusy z Black Market Contracts są niezależne od tych z Przepustek Sezonowych, dzięki czemu posiadacze tych ostatnich mogą podwoić ilość otrzymywanych zasobów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać