fbpx
Strona głównaGamingGryBrigitte Lindholm - nowa bohaterka wsparcia w grze Overwatch

Brigitte Lindholm – nowa bohaterka wsparcia w grze Overwatch

Blizzard wprowadzi do gry Overwatch nową bohaterkę – Brigitte. Nowa postać specjalizuje się w pancerzach i systemach obronnych. Brigitte Lindholm to córka projektanta uzbrojenia Torbjörna Lindholma. Wpierw szkoliła się u swojego ojca, a następnie weszła pod opiekę krzyżowca Reinhardta. To właśnie szkoląc się u jego boku odkryła swoje prawdziwe powołanie, jako specjalistka od pancerzy i wsparcia.

Oto zdolności, jakimi dysponuje:

  • Rakietowy Korbacz – Broń Brigitte do walki wręcz o zwiększonym zasięgu, który pozwala jej atakować kilku wrogów naraz jednym zamachnięciem.
  • Pakiet Regeneracyjny – Brigitte rzuca pakiet, który leczy sojusznika. Leczenie ponad maksimum zdrowia zapewnia pancerz.
  • Tarcza Osłonowa – Brigitte aktywuje przed sobą barierę energetyczną, która absorbuje ograniczoną ilość obrażeń.
  • Natchnienie – Brigitte przyspiesza i zapewnia wszystkim pobliskim sojusznikom pancerz, którzy utrzymuje się, dopóki nie zniszczą go obrażenia.

Brigitte Lindholm - Overwatch

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać