Strona głównaPcMod.plE-Sportbokor opuszcza zespół FURIA Female

bokor opuszcza zespół FURIA Female

Żeńska dywizja w grze CS:GO brazylijskiej organizacji e-sportowej FURIA Esports do jeszcze do niedawna brylowała na scenie i skłaniała się do roli, jaką aktualnie pełni Natus Vincere Javelins. Z tronu miały je strącić obecnie panujące reprezentantki Nigma Galaxy. Aktualnie muszą znowu łatać lukę w składzie. Najpierw straciły Olgę “OLGĘ” Rodrigues na rzecz HSG.fe, a teraz zespół opuściła Gabriela “bokor” Bokor.

Bez gwiazdy nie ma sukcesów

Gdy Brazylijki w składzie z Olgą zajmowały drugie miejsca podczas ESL Impact Season 1 Finals oraz Dreamhack Valencia 2022 wydawało się, że wszystko idzie w dobrą stronę, rozgoszczą się na 2 pozycji na świecie i prędko go nie oddadzą. Miano drugiej najlepszej drużyny utrzymały nawet w kolejnym sezonie ESL Impact. Problemy zaczęły się już na ESL Impact Katowice 2023. Przed tym turniejem do składu weszła wspomniana bokor, która zmieniła Mariannę “⁠mari⁠” Preste. Pomimo, że w Polsce przegrały w grupie z Natus Vincere Javelins, to udało im się awansować do Play-off – półfinałów. Tam, dzięki zajęciu w poprzedniej fazie drugiego miejsce musiały spotkać się z Nigmą Galaxy. Przegrały i tym samym był to pierwszy turniej, na którym obniżyły loty.

Kolejne problemy

Nie bez powodu określamy turniej w Spodku (ESL Impact Katowice 2023) jako początek problemów. Po utracie gwiazdy brazylijski zespół nie zakwalifikował się na finały trzeciego sezonu ESL Impact w Dallas. Konsekwencją tego jest kolejna zmiana w składzie i pytanie czy na południowo-amerykańskiej scenie dojdzie do poważniejszej szufli? Na ostatnim występie kobiet w Stanach (ESL Impact League Season 3 Dallas) świetnie zaprezentowała się formacja Black Dragons oraz B4 Esports. Być może w szeregach tych ekip upatrują swojej kolejnej gwiazdy Panie z FURIA Esports Female.

Warto przeczytać:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać