Strona głównaGamingGryBlizzard zamknął serwer Nostalrius z vanilla World of Warcraft

Blizzard zamknął serwer Nostalrius z vanilla World of Warcraft

Firma Blizzard oficjalnie zamknęła najstarszy serwer z czystą grą World of Warcraft, który działał od samego początku istnienia. Serwer nosił nazwę Nostalrius i grało na nim aktywnie ponad 150 000 osób. Kiedy poszła oficjalna informacja o jego zamknięciu, przygotowano specjalną petycję, z podpisami ponad 40 000 graczy o nie robienie tego. Niestety to nie pomogło i firma Blizzard nie zmieniła swojego zdania.

Dlatego w ramach podziękowań oraz oficjalnego pożegnania tysiące graczy na całym świecie zebrało się w grze i oficjalnie pożegnało serwer. Na filmie powyżej możecie zobaczyć, jak to wyglądało przy bazie IronForge.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać