Strona głównaGamingGryBlizzard udostępnia nowy dodatek World of Warcraft: Legion

Blizzard udostępnia nowy dodatek World of Warcraft: Legion

Równo o północy 30 sierpnia firma Blizzard udostępniła oficjalnie dodatek World of Warcraft: Legion na swoich serwerach. Jest to już szóste z rzędu rozszerzenie do gry, które wprowadza ogromną ilość zmian i nowości. Na początek warto wspomnieć o nowej krainie, jaka się pojawia w grze: Zniszczone Wyspy. Na niej to będzie rozgrywać się cała akcja tego dodatku. Siły Przymierza i Hordy zjednoczą się raz jeszcze, aby powstrzymać kolejną inwazję Płonącego Legionu na świat Azeroth.

Wprowadzenie do wszystkiego

Zwiastun z rozgrywki

Film premierowy dodatku

Aby być na bieżąco z wydarzeniami, firma Blizzard przygotował serię komiksów, animacji i audiobooków, z którymi warto się zapoznać.

Harbingers: Gul’dan

Harbingers: Khadgar

Harbingers: Illidan

Grobowiec Sargerasa

World of Warcraft: Legion (Polish) – komiksy
https://www.comixology.eu/World-of-Warcraft-Legion-Polish/comics-series/76734

Pełna lista zmian znajduje się w bardzo dobrym artykule na portalu WoWCenter.pl: World of Warcraft: Legion od 30 sierpnia na europejskich serwerach – nowości i zmiany w nowym dodatku!

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać