fbpx
Strona głównaGamingGryDodatek Battle for Azeroth do gry World of Warcraft w przedsprzedaży

Dodatek Battle for Azeroth do gry World of Warcraft w przedsprzedaży

Już w te wakacje gracze otrzymają dodatek Battle for Azeroth do gry World of Warcraft. Spółka Blizzard Entertainment ogłosiła także, że nowe rozszerzenie do gry można już zakupić w przedsprzedaży. Osoby, które zdecydują się na zakup już teraz będą mogli rozpocząć wysiłki na rzecz zwerbowania przedstawicieli czterech spośród ras sprzymierzonych wprowadzonych w tym dodatku.

Reprezentują oni ludy, u boku których gracze walczyli na Zniszczonych Wyspach i na Argusie w ostatnim dodatku do gry, Legion. Aby zaskarbić sobie ich szacunek, należy wykonywać zadania i zdobywać reputację. Gdy to się powiedzie, gracze odblokują możliwość tworzenia postaci wywodzących się z tych ras i wzięcia udziału w nowych przygodach w Azeroth.

Przymierze otrzyma mroczne Elfy Pustki oraz Świetlistych Draenei.

Horda natomiast stanie ramię w ramię z pradawnymi Dziećmi Nocy i szlachetnymi Taurenami z Wysokiej Góry.

Zakup w przedsprzedaży dodatku Battle for Azeroth zapewnia też możliwość błyskawicznego awansu wybranej postaci na poziom 110. Osoby, które zdecydują się awansować postać wywodzącą się z nowych ras sprzymierzonych, dostaną do dyspozycji niedawno odświeżoną możliwość rozwijania poziomu od 1 do 100.

World of Warcraft - Battle for Azeroth

W całym Azeroth przygotowano strefy, które skalują się do poziomu postaci. Osoby, które ukończą pełny proces rozwoju postacią z ras przymierzonych (poziomy 20–110) otrzymają dodatkowo zestaw tradycyjnego pancerza. Jest to ozdobna zbroja, która symbolizuje zaangażowanie postaci w budowanie poczucia przynależności jego ludu do Azeroth.

Edycje standardowa i cyfrowa deluxe

Dodatek Battle for Azeroth jest już dostępny w przedsprzedaży w cyfrowej edycji standardowej (sugerowana cena detaliczna 49,99 EUR) oraz cyfrowej edycji deluxe (sugerowana cena detaliczna 59,99 EUR). Oprócz gry edycja cyfrowa deluxe obejmuje również zawartość dodatkową. Dzięki niej gracze mogą dumnie obnosić się przynależnością do Hordy lub Przymierza w grach Blizzarda:

  • World of Warcraft: Ruszaj do boju po stronie Przymierza na grzbiecie Morskogrzywego rumaka (Seabraid Stallion) lub wybierz jako swojego wierzchowca Złoconego rawazaura (Gilded Ravasaur), by dowieść swej lojalności Hordzie. W eksploracji nieznanych krain potowarzyszy ci Tortuś, mały turtolianin (Tottle the baby Tortollan).
  • Hearthstone: Po ciężkim dniu na froncie wypocznij w Karczmie. Rozegraj parę partyjek w Hearthstone, korzystając z nowego, gorącego rewersu Azeroth w ogniu.
  • StarCraft II: Pozostaw ślad na odległych światach dzięki graffiti z motywem Hordy lub Przymierza.
  • Heroes of the Storm: Pędź do boju na polach bitewnych Nexusa, dosiadając Pierwotnej ognistej szablobestii. Ten nowy, płomienny wierzchowiec dostępny jest w trzech wariantach.
  • Overwatch: Głoś światu przynależność do wybranej frakcji, walcząc na polach bitewnych przyszłości. Wybierz inspirowane Hordą bądź Przymierzem kwestie dialogowe dla Torbjörna, emotki dla Smugi, graffiti z Anduinem, Sylwaną, Jainą i Varokiem Zaurzykłem oraz portrety gracza w stylu Kul Tiras lub Zandalaru.

World of Warcraft - Battle for Azeroth

Gracze, którzy zakupią w przedsprzedaży edycję cyfrową deluxe dodatku, mogą odblokować powyższą zawartość dodatkową już dziś. Wyjątek stanowi wierzchowiec w Heroes of the Storm, który pojawi się nieco później wraz z zaplanowaną aktualizacją gry.

Dodatek Battle for Azeroth będzie również dostępny w pudełkowej edycji kolekcjonerskiej. Oprócz wymienionej powyżej zawartości dodatkowej do wykorzystania w grach Blizzarda w jej skład wejdą również rozmaite łupy. Więcej informacji na temat edycji kolekcjonerskiej, w tym jej cenę, zawartość i dostępność, podamy w późniejszym terminie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać