fbpx
Strona głównaGamingGryAssassin’s Creed Unity za darmo do Ubisoftu do 25 kwietnia

Assassin’s Creed Unity za darmo do Ubisoftu do 25 kwietnia

Ubisoft udostępniło za darmo grę Assassin’s Creed Unity. Cała akcja ma miejsce przy okazji tragicznego pożaru katedry Notre Dame w Paryżu. Średniowieczna budowla doznała poważnych uszkodzeń, a jej koszt odbudowy jeszcze jest szacowany. Ale dzięki takim grom jak Assassin’s Creed Unity odbudowa będzie o wiele łatwiejsza. Bowiem właśnie w takich programach zostały odwzorowane wszystkie szczegóły sprzed pożaru.

Dodatkowo w ramach udostępnienia za darmo całej gry, Ubisoft przekazało 500 000 Euro na rzecz odbudowy całej katedry. Dołączyło tym samym do grona wielu osób, które przekazują datki.

Gra toczy się podczas Rewolucji Francuskiej w Paryżu w roku 1789. Tytuł tym razem pozwala wcielić się w rolę Arno – jednego z członków bractwa Asasynów. Co więcej, dzięki trybowi wieloosobowemu, będziemy mogli zagrać z naszymi znajomymi.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać