Strona głównaPcMod.plNewsyAMD uruchomiło stronę Radeon.com z informacjami

AMD uruchomiło stronę Radeon.com z informacjami

Firma AMD uruchomiła stronę Radeon.com. Ma ona stanowić scentralizowane źródło informacji o produktach firmy, głównie kartach graficznych. Strona ma podobny wygląd, jak aplikacja Radeon Settings, a jej uruchomienie zbiegło się z premierą karty graficznej AMD Radeon RX 480. Mimo skromnej treści na samej stronie, jest to bardzo dobry krok ze strony grupy Radeon Technologies Group.

AMD Radeon.com
AMD Radeon.com

Radeon.com posiada aktualnie informacje o architekturze Polaris, wirtualnej rzeczywistości, a także jest miejsce do pobierania aktualnych sterowników.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać