Firma AOC zaprezentowała swoją nową markę – AGON by AOC. W jej skład wchodzić będą wszystkie wyświetlacze i akcesoria dla graczy. Celem marki jest służenie graczom na całym świecie w tworzeniu jak najlepszego ekosystemu gamingowego. Oferta AGON by AOC jest kierowana do wszystkich graczy − od okazjonalnych po najbardziej zaangażowanych i e-sportowców.

Warto wspomnieć o ciekawej narracji AGON by AOC. Jest to opowieść o dystopijnej rzeczywistości, w której istnieje liga wojowników AGON. Współpracując razem, będą w stanie pokonać swoich przeciwników, jak to ma miejsce w wielu grach online i zespołowych.

Wraz z nowym otwarciem marki zostaną przedstawione specjalnie stworzone sylwetki postaci z uniwersum AGON.

– Sektor produktów gamingowych oraz e-sportowych to jeden z najszybciej wzrastających rynków technologicznych i z pewnością najbardziej ekscytujący. Jesteśmy dumni, mogąc zaprezentować społeczności graczy nową wizję marki. AGON by AOC będzie prężnym graczem w kategorii ekosystemów gamingowych. Staramy się polepszyć wrażenia z rozgrywek graczom z całego światamówi Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania biznesem AOC i MMD w Europie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOeu.aoc.com
Poprzedni artykułZaproszenia do zamkniętych kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Następny artykułStartują otwarte kwalifikacje do EU Champions do BLAST Premier
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.