Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaAGON 25G3ZM/BK - przystępny cenowo monitor 240 Hz Fast VA

AGON 25G3ZM/BK – przystępny cenowo monitor 240 Hz Fast VA

AOC wprowadziło do oferty monitor gamingowy AGON 25G3ZM/BK. Zastosowano w nim 24.5-calową matrycę Full HD, opartą na technologii Fast VA. Ruchomy obraz na nowym monitorze AOC można dodatkowo wyostrzyć dzięki funkcji podświetlenia stroboskopowego Motion Blur Reduction. Polega ono na wyświetlaniu dodatkowej czarnej klatki obrazu między właściwymi klatkami. W ten sposób naśladowany jest sposób działania monitorów CRT, które są cenione za bardzo wyraźny obraz nawet przy dynamicznych scenach.

Zastosowana w monitorze AGON 25G3ZM/BK matryca Fast VA odświeża obraz z częstotliwością 240 H. Dzięki temu zminimalizowano do minimum smużenie, znane z klasycznych paneli VA. Zachowano natomiast głęboką czerń i wysoki współczynnik kontrastu: 3000:1.

Udogodnienia dla graczy

AGON 25G3ZM/BK wspiera technologię synchronizacji wyświetlania Adaptive-Sync w zakresie od 48 do 240 Hz. Zapobiega ona efektowi rozrywania obrazu. Przydatnymi rozwiązaniami dla graczy mogą się też okazać AOC Dial Point oraz AOC Frame Counter. Pierwsze z nich umożliwia wyświetlenie celownika na ekranie, a drugie pokazuje liczbę wyświetlanych klatek na sekundę bez konieczności korzystania rozwiązań programowych.

Podstawa monitora pozwala na regulację wysokości panelu, jego pochylenie oraz obrót jak
i ustawienie w pozycji portretowej. Z kolei użytkownicy preferujący korzystanie z uchwytów monitorowych mogą użyć otworów VESA 100 x 100.

Cena i dostępność

AOC AGON 25G3ZM/BK jest dostępny w sprzedaży od października w sugerowanej cenie detalicznej 1 109 PLN. Wszystkie modele monitorów AOC objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

Źródło: eu.aoc.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać