Strona głównaSprzętChłodzenieThermalright SI-100 White ARGB - nowe chłodzenie mini-ITX

Thermalright SI-100 White ARGB – nowe chłodzenie mini-ITX

Thermalright wprowadził do oferty niskoprofilowe chłodzenie  SI-100 White ARGB. Nowość zaprojektowano z myślą o procesorach Ryzen AM4, AM5, Alder Lake-S i Raptor Lake-S. Konstrukcja nie należy do małych i trzeba brać to pod uwagę. Mówimy tutaj szczególnie o wysokości chłodzenia, która to wynosi 99.8 mm, przy szerokości i długości: 120 x 120 mm. Można by rzec, że jest podobne do SilverStone NT06-PRO w swoim wyglądzie.

Konstrukcja SI-100 White ARGB ma kształt litery C. Spód wykonano z czystej miedzi C1100, pokrytej niklem. Stamtąd wychodzi 6 miedzianych rurek o grubości 6 mm, pokrytych ładną białą farbą. Ciepło jest transportowane do aluminiowych blaszek, które schładzane są przez 120 mm wentylator TL-E12W-S.

Parametry TL-E12W-S:

  • Maksymalny przepływ powietrz:72.37 CFM,
  • maksymalna głośność: 27.7 dBA,
  • maksymalne obroty: 2000 RPM,
  • Złącze: 4 Pin PWM
  • Złącze ARGB:3 PIN 5V
  • Tył łożyska: S-FDB V2 Bearing

Całość jest montowana do płyty głównej przy użyciu specjalnego siodła. Montaż nie powinien sprawiać problemu, bo jest podobny, jak w konstrukcjach SilverStone NT06-PRO, Scythe Shuriken 2, czy Scythe Big Shuriken 3. W zestawie otrzymujemy pastę termoprzewodzącą TF7.

Thermalright SI-100 White ARGB powinno pojawić się w niedługim czasie w sprzedaży. Producent nie ujawnił sugerowanej ceny detalicznej.

Źródło: thermalright.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać