fbpx
Strona głównaSprzętADATA SD700 - dysk zewnętrzny z wojskowym standardem wytrzymałości

ADATA SD700 – dysk zewnętrzny z wojskowym standardem wytrzymałości

Firma ADATA wprowadziła do swojej oferty dysk zewnętrzny ADATA SD700. Urządzenie składa się z dysku SSD oraz specjalnej obudowy o wojskowym standardzie 810G-516.6. Dodatkowo firma postarała się również o standard IP68, który oznacza odporność na pył oraz wodoszczelność. Prędkość odczytu wynosi do 440 MB/s, natomiast zapisu do 430 MB/s.

Waga całego dysku to jedynie 100 gramów. Do komunikacji z komputerem używany jest port USB 3.1 Gen 1. Dysk współpracuje z systemami Windows, macOS oraz Android. ADATA SD700 dostępny jest w trzech pojemnościach: 256 GB, 512 GB oraz 1 TB. Do tego można go wybrać w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz czarno-żółtej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać