fbpx
Strona głównaSprzętADATA ISSS314 – dyski SSD do zastosowań przemysłowych

ADATA ISSS314 – dyski SSD do zastosowań przemysłowych

Firma ADATA wprowadzi do swojej oferty przemysłowe dyski SSD – ADATA ISSS314 3D TLC i ADATA ISSS314 3D MLC. Zostały one wyposażone w kości pamięci 3D NAND. Dostępne są następujące warianty pojemnościowe: 32, 64, 128, 256 oraz 512 GB. Dwa pierwsze korzystają z kości 3D MLC, a pozostałe – 3D TLC. Dzięki wzmocnionym obudowom, nośniki mogą pracować w szerokim zakresie temperatur: od -40 do 85 stopni Celsjusza przy wilgotności powietrza od 5 do 95%.

ADATA ISSS314

Prócz tego dyski ADATA ISSS314 są odporne na wstrząsy i wibracje. Zaprezentowane modele osiągają prędkość odczytu na poziomie 560 MB/s oraz zapisu na poziomie 520 MB/s. ośniki obsługują też technologie Wear Leveling, S.M.A.R.T, NCQ oraz TRIM. W praktycznych zastosowaniach dyski mają pobierać maksymalnie 2,5 W energii (dane dla wersji 512 GB). Wskaźnik MTBF (średni czas pomiędzy awariami) wynosi aż 2 miliony godzin. Jest to poprawa o 25% w porównaniu do dysków z tradycyjnymi kośćmi 2D NAND.

ADATA ISSS314

Ceny poszczególnych modeli oraz data pojawienia się w sprzedaży nie są jeszcze znane.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać