fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyADATA XPG INFAREX M10 oraz XPG INFAREX R10 - myszka i podkładka

ADATA XPG INFAREX M10 oraz XPG INFAREX R10 – myszka i podkładka

ADATA wprowadziła do sprzedaży myszkę XPG INFAREX M10 oraz podkładkę XPG INFAREX R10. Oba urządzenia zostały wyposażone w podświetlenie RGB LED, pracujące w trzech trybach – jednokolorowym (do wyboru 7 kolorów), cyklicznym i pulsacyjnym. Sensor optyczny myszy oferuje czułość na poziomie 3200 DPI. Wytrzymałość przycisków myszy INFAREX M10 szacuje się na ok. 10 mln kliknięć.

Powierzchnia podkładki INFAREX R10 zapewnia odpowiednie tarcie, które zwiększa precyzję ruchów myszki. Sugerowana cena myszki INFAREX M10 oraz podkładki INFAREX R10 to 149 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać