Wywiad z Jakubem “Kubikiem” Kubiakiem przed IEM Katowice 2019

0
124
kubik
kubik

Przed Intel Extreme Masters Katowice 2019, redakcja PCMOD.pl przeprowadziła wywiad z Jakubem “Kubikiem” Kubiakiem. Zapraszamy do przeczytania.

Michał Urban: Która drużyna Twoim zdaniem, w tym roku na Intel Extreme Masters Katowice 2019 ma szansę na zwycięstwo? Czy będzie to Astralis, FaZe Clan, a może zupełnie inny zespół, który będzie zaskoczeniem?

Jakub “Kubik” Kubiak: Wydaje mi się ze najsolidniej wyglada Astralis, grali świetnego Csa w 2018 roku, potrafią się przygotować typowo pod turniej i mimo ostatniej porażki z Liquid, wydaje mi się ze to oni zgarną trofeum w Katowicach

Michał Urban: Czy Twoim zdaniem, poziom rywalizacji drużyn ze sceny profesjonalnej, światowej wyrównał się? Teraz każdy może wygrać z każdym? Czy się z tym zgadzasz?

Jakub “Kubik” Kubiak: Zdecydowanie tak, każda drużyna z topki ma dostęp do grup sparingowych z najlepszymi, ta przepaść się zaciera i to na pewno pomaga słabszym ekipom radzić sobie choć trochę lepiej ze stresem, bo przecież już na nich graliśmy sparingi.

Michał Urban: Masz swojego faworyta na Majorze i dlaczego akurat ten zespół?

Jakub “Kubik” Kubiak: Zdecydowanie Astralis, ale jeśli miałbym wskazać zespół który może zaskoczyć to chyba stawiałbym na Vitality, maja armatę w ręce + ułożona gierkie, przy dobrych wiatrach mogą zajść daleko.

Michał Urban: Na katowickim Majorze mamy kilka nowych zespołów. Jak oceniasz ich szansę na zwycięstwo?

Jakub “Kubik” Kubiak: Trudno to stwierdzić, raczej te nowe zespoły w rozstawieniu były na dole tabeli, wiec początek łatwy nie będzie, ale moim zdaniem wszystko się może zdarzyć

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBIG i Swole Patrol zagrają na IEM Sydney
Następny artykułGigabyte Aorus AD27QD – marka powiększa się o gamingowy monitor
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj