Strona głównaGamingGryWypróbuj Mirror's Edge Catalyst przez 6 godzin na Origin Access

Wypróbuj Mirror’s Edge Catalyst przez 6 godzin na Origin Access

Electronic Arts zapowiedziało, że gracze posiadający przepustkę Origin Access lub EA Access będą mogli zagrać 2 czerwca w grę Mirror’s Edge Catalyst. Oczywiście dostępowi będzie towarzyszył limit czasowy w postaci 6 godzin, ale będzie on naliczany jedynie w czasie faktycznej gry. W ramach wczesnego dostępu gracze otrzymają 10 misji, dwa wielkie dystrykty do zwiedzenia, a także kilka funkcji społecznościowych.

Oczywiście osoby posiadające EA Access i Origin Access dostaną 10% zniżkę podczas zakupu pełnej wersji gry. Warto zaznaczyć, że wstępna premiera gry była przewidziana na 26 maja, ale z różnych przyczyn przesunięto ją na 7 czerwca. Aby zrekompensować graczom tą zmianę, zaoferowano wczesny dostęp.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać