fbpx
Strona głównaGamingGryWydanie Star Citizen Alpha 3.0 przesunięte na wrzesień

Wydanie Star Citizen Alpha 3.0 przesunięte na wrzesień

Roberts Space Industries zmieniło datę wydania Star Citizen Alpha 3.0 na początek września. Informacja to pojawiła się na stronie pokazującej aktualne postępy prac oraz planowane aktualizacje do gry. Pierwotne plany zakładały, że wersja 3.0 zostanie wydana już w sierpniu. Ale chyba nikogo nie powinno dziwić ta nagła zmiana planów. Wszakże RSI nie pierwszy raz wykonuje taki manewr.

Najbardziej jesteśmy ciekawi, kiedy gracze ujrzą finalny produkt. Na rynku dostępnych jest sporo symulatorów kosmicznych, w tym chyba najbardziej znany i popularny Elite Dangerous, który co chwila otrzymuje nowe aktualizacje.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać