Strona głównaSprzętWisder, czyli osoba posiadająca umiejętności twórcze i techniczne w kwestii komputerów

Wisder, czyli osoba posiadająca umiejętności twórcze i techniczne w kwestii komputerów

Maciej Zabłocki z wielką przyjemnością ogłosił jakiś czas temu akcję Wisder. Ma ona na celu uświadomić osoby związane z komputerami, jak można połączyć kreatywność i pasję, z z ogromną wiedzą i umiejętnościami technicznymi. I tym samym wyczarować niezwykłe rzeczy. Autorzy chcą także dostarczyć możliwie rzetelny i wartościowy przekaz, przedstawić jak działa i zachowuje się komputer stacjonarny oraz sprawić, by nie był on już nigdy więcej zagadką.

Wisder powstał z połączenia słów “Wisdom” oraz “Wizard”. Maciej Zabłocki to doświadczony, wieloletni dziennikarz i tester w branży IT. Postanowił wykorzystać swoje doświadczenie, by stworzyć tą akcję. Dodatkowo podjął współpracę z najlepszymi ludźmi w Polsce, by wspólnie stworzyć niezwykłe podręczniki.

Wisder. Modding. Bez Tajemnic

We współpracy z najlepszymi specjalistami w Polsce, przygotowane zostaną trzy niesamowite publikacje. Książki będą wydawane etapami, a obecnie w przedsprzedaży jest już pierwsza część: Modding. Bez Tajemnic. Można ją kupić za 59.99 zł.

Autor zachęca do wspólnej akcji, polubienia profilu i dzielenia się nią w Internecie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać