Strona głównaGamingGryWiedźmin 3 - jak powstawała stolica Beauclair z regionu Toussaint

Wiedźmin 3 – jak powstawała stolica Beauclair z regionu Toussaint

Podczas konferencji Game Developers Conference 2017, studio CD Projekt RED podzieliło się z fanami informacją, jak powstawała stolica regionu ToussaintBeauclair. Kacper Niepokolczycki ze studia wyjaśnia na filmie, jak powstawały kolejne elementy miasta z drugiego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon o tytule Krew i wino.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukazał się 19 maja 2015 roku na komputerach osobistych. Następnie 13 października 2015 roku ukazał się pierwszy dodatek: Serce z kamienia. Ostatni dodatek zatytułowany Krew i wino zadebiutował 31 maja 2016 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać