Wicemistrz ESL Pro League Season 11 regionu europejskiego – jak Finn “karrigan” Andersen zbudował drużynę grającą na najwyższym poziomie

0
65
karrigan 1
karrigan 1

Zakończyło się ESL Pro League Season 11 w regionie europejskim, jak i w regionie amerykańskim. W pierwszym z wymienionych wygrała szwedzka formacja Fnatic, natomiast w Stanach Zjednoczonych najlepszym zespołem był Team Liquid. Jednak w dzisiejszym tekście skupię się głównie na europejskim mixie, który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Mowa tutaj o zespole dowodzącym przez Finna “karrigana” Andersena – mousesports.

Po tym, jak pierwszy skład mousesports opuściło kilku zawodników i miał powstać nowy zespół, nie wiadomo było czy wejdą na światową scenę z dobrą energią, w końcu zmiany powinny być i wyjść na plus i teraz doskonale o tym wiemy, że jest to drugi, najlepszy zespół reprezentujący region europejski, w końcu, wicemistrz ESL Pro League Season 11. Mousesports jako drużyna wygrała siódmy sezon ESL Pro League, a następnie dwa razy z rzędu sięgnęła po ten triumf: w sezonie dziewiątym oraz dziesiątym, tym samym składem. 

Jestem pod wrażeniem tego, jak Finn “karrigan” Andersen potrafił doskonale dobrać zawodników, aby ci walczyli o najwyższe trofea.

Budowa nowego składu według Finna “karrigana” Andersena

Ze starego składu zostało tylko dwóch zawodników, Chris “chrisJ” de Jong z Holandii oraz Robin “ropz” Kool z Estonii. Do zespołu dołączyło trzech, nowych zawodników: Finn “karrigan” Andersen, Özgür “woxic” Eker oraz David “frozen” Čerňanský. Dopiero później w zespole pojawił się nowy trener, Duńczyk, Allan “Rejin” Petersen. 

Co się okazuje? Finn “karrigan” Andersen zbudował zespół składający się z zawodników, którzy potrafią grać na niezwykle wysokim poziomie, chociaż niektórzy z nich są młodsi, jak frozen ze Słowacji, czy właśnie ropz z Estonii. Jednak ci zawodnicy mają ogromny bagaż doświadczeń grając z duńskim prowadzącym, który był też kapitanem w innym, europejskim składzie, FaZe Clan, czyli do nowego zespołu wniósł dużo doświadczenia, które mógł przekazać również innym zawodnikom w mousesports. 

Zmiany składu na duży plus

Po przyjściu Finna “karrigana” Andersena do mousesports dużo się zmieniło. Przede wszystkim gra zespołu, dzięki temu widać duże efekty w postaci wygranych turniejów, jednak te najważniejsze: ESL Pro League – wygrane trzy razy, z tym że dwa razy z rzędu. 

Zapraszamy również do naszego tekstu na temat na temat ESL Pro League Season 11: Fnatic zwycięża ESL Pro League Season 11

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMSI GeForce GTX 1650 D6 AERO ITX – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułNatus Vincere i Heroic zaproszone na europejski DreamHack Masters Spring 2020
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.